TJ ABC Braník - FC Tempo Praha 2:5 (1:2)

11.04.2016 16:37

Derby Prahy 4 na hřišti Braníku skončilo příznivěji pro hosty z Tempo Praha. Herní výkon domácích, byl sice kvalitní a místy i lepší než hostujícího týmu, ale chyby v obraně Tempo nemilosrdně trestalo. Braník sice střílel na naší branku a tlačil se do koncovky, ale byli jsme to my, kdo dával góly. I přes to, že jsme po zbytečné chybě prohrávali, kdy jsme po nedůrazném bránění volného kopu inkasovali. Dokázali se hráči následně vzchopit a hned v prvním poločase strhnout vedení na naší stranu. I přes to, že se nám nedařili středně dlouhé přihrávky, tak dlouhé přihrávky za obranu vše plně vynahradily.

Ve druhém poločase domácí zase jako první vstřelili branku, kterou vyrovnali. Ale následné centry za obranu na útočníka Capratu už byly pro Braník až příliš náročné a s postupnou únavou domácích stoperů jakoby Caprata nabíral na rychlosti, což mu pomohlo završit hattrick.

Střelci domácích: 10´ Richter, 50´ Mykulets

Střelci Tempa: 23´ Kopeš, 34´ 68´ 79´ Caprata, 66´ Buzek


Hráč utkání je Adámek. V obraně si počínal klidně a s rozvahou. Jeho přihrávky za obranu soupeře nadělaly spousty problémů Braníku a zároveň neustále a postupně unavovali obránce.

Objevem utkání je Schönmann. Který ve druhém poločase obcházel hráče Braníku s naprostou lehkostí a následně i klidně a přesně tvořil hru.

Zpět