SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 1:1 (1:0)

23.10.2015 21:26

Sestava:  Žežulka - Balšán, Skalický, Holub, Mašek, Dvořák, Caprata, Dobřanský, Soukup, Adámek, Soukal, Kopeš, Ogbomo, Schönmann, Mareš, Neckař

Branky:  56. Neckař (Caprata)

Komentář k utkání: K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Vršovic. Úvod utkání jsme víceméně nezachytili. Prvních deset minut jsme se málo pohybovali a v herních činnostech bylo až příliš mnoho nepřesností. Domácí tým si mezitím vypracoval dvě gólové šance, kde jednu po hrubé chybě v obraně (zbrklá rozehra po nedostatečném vnímání prostoru) proměnil v branku. To nás zřejmě nakoplo, protože od tohoto okamžiku jsme postupně převzali iniciativu, více drželi míč a začali se dostávat do řady zajímavých gólových příležitostí. Nakonec jsme se ve druhém poločase konečně trefili a snaha strhnout vítězství na naši stranu vygradovala ještě více.
 
Na těžkém terénu kluci podali vcelku kvalitní výkony. Bohužel v zakončení nejsme pořád úspěšní. A i když naše efektivita v zakončení je velice nízká, je nutné kluky pochválit, že jsou schopni se do těchto finálních situací dostat po poměrně slušné mezihře v součinnosti vícero hráčů nebo individuálním řešením ve slušné dynamice. Pevně věřím, že tyto prožité (i když neúspěšně zakončené) situace budou pro jednotlivé hráče jen další zkušeností na cestě za úspěchem, za předpokladu, že se budeme schopní z nich poučit.
Zpět