SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)

18.11.2015 15:17

Sestava:  Bednář - Balšán, Skalický, Mašek, Dvořák, Dobřanský, Soukup, Adámek, Soukal, Kopeš, Caprata, Schönmann, Mareš, Neckař.

Branky:  57. Caprata (Adámek)

Komentář k utkání: Poslední podzimní mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti prvního celku tabulky. Od začátku utkání jsme se snažili o mezihru již od obránců, držet míč pod kontrolou, což nám v tomhle ročním období celkem usnadnil umělý povrch. Domácí tým hrál velice jednoduše, pomoci dlouhých nákopů již od gólmana se rychle a pohodlně dostával na naši polovinu hřiště, kde téměř každý souboj o míč vyhrával. Soupeř, který má v ml. dorostu dvě kategorie (U16 a U17) nás daleko převyšoval svým somatotypem a bylo pro nás velice složité podstupovat silově nevyrovnané souboje o míč. Po vstřelení branky nás domácí hráči více atakovali již v zárodku každé akce. Z toho pak vznikaly zajímavé situace před a v našem vápně, kde jsme ve snaze o konstruktivnost a pod časoprostorovým tlakem soupeře volili komplikované řešení místo vědomé kolmé přihrávky a využití momentu překvapení v rychlém přenesení těžiště hry do útočné poloviny hřiště.

 
Může nás těšit fakt, že i v tak náročné konfrontaci jsme byli schopni se prosadit v útočné činnosti 1vs1. Bohužel v útočné fázi hry máme pořád potíže s nabídkou a výběrem místa pro únik za obranu. I když na těchto činnostech neustále pracujeme, pořád je zřejmě nemáme dostatečně osvojené.
 
Klukům gratuluji k vítězství a věřím, že v jarní části sezóny si pocit vítězství kluci užijí vícekrát, než tomu bylo na podzim.
 
 
Zpět