Motorlet Praha - FC Tempo Praha 6:0 (6:0)

31.03.2014 17:20
Sestava: Záhora - Krupička, Barák (Holub), Dobřanský, Dvořák - Hampapa (Ctibor), Třešňák (Balšán, Rožníček), Soukup, Polívka, Hrstka (Schonnman) - Plíšek (Mašek)
 
Branky:
 
ŽK:
 
video:
zde
 

Komentář k utkání: V neděli 30. 3. 2014 jsme sehráli MU na Motorletu Praha. Do utkání jsme vstoupili velice laxně a někteří hráči si na hřišti dělali, co chtěli. Od začátku jarní přípravy se snažíme si osvojit pojem ODVAHA. Toto utkání nám však poodhalilo další individuální nedostatky v hlavách našich hráčů. Zodpovědnost a disciplinovanost.  První poločas nám chyběly výše zmíněné atributy a soupeř nás výrazně přehrával a trestal brankami. Nebyli jsme schopni přihrát si míč třikrát za sebou a uchylovali jsme se k nákopům. Hráči si musí uvědomit, že by měli být ODVÁŽNÍ a chtít míč (ne se schovávat na hřišti). Kromě toho každý hráč by měl na hřišti DISCIPLINOVANĚ plnit své úkoly a ZODPOVĚDNĚ nejen vyhodnocovat vzniklé herní situace, ale také je stoprocentně absolvovat, tak aby svým výkonem podpořil nárůst týmového herního výkonu.

Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila, hráči chtěli více míč, mnohem lépe vyhodnocovali výběr místa na hřišti, v osobních soubojích jsme byli důraznější a celkově se projevila větší snaha v kombinaci. Začínali jsme se více osmělovat směrem dopředu, ale bohužel nám vázla v některých situacích finální přihrávka či rychlejší krok.

Nejvíce nás mrzí obrovské individuální chyby, kterých se hráči opakovaně dopouštějí.  Věříme, že se brzy vytratí a hráči se budou moci radovat ze svých výkonů, plných nasazení, důrazu, kreativity a hlavně dobrého pocitu ze hry. Na této cestě musíme byt neustále vytrvalí a nepolevit v nárocích, které jsou neúprosně požadované! Kluci hlavy nahoru a jdeme do dalšího zápasu plní odhodlaní, že se postupně chceme zlepšovat.

 

Zpět