FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha 8:0 (5:0)

19.03.2015 10:55

Sestava:  Žežulka - Caprata, Dobřanský, Apeltauer (Brom), Balšán - Soukup, Holub - Dvořák, Skalický, Štěpánek (Soukal) - Žák.

Branky:

Komentář k utkání: V neděli 8.3. jsme se utkali se silným a technicky vyspělým týmem ze Žižkova. V nádherném jarním počasí jsme očekávali líbivý fotbal na žákovské úrovni.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a dobrým napadáním jsme Žižkov do vážnějších situací nepouštěli. Naopak my jsme dvakrát špatným řešením situací sami zmařili své útočné snahy. Bohužel naše aktivita v průběhu poločasu klesla a soupeř ji trestal brankami. Na rozdíl od podzimního zápasu byl velmi potentní a ze šesti střel na branku v prvním poločase pětkrát skóroval, když jsme nedůrazně či příliš pomalu přistupovali k soupeřům.

Ve druhém poločase se obraz trošku zlepšil, ale neustále měli po většinu zápasu míč na svých kopačkách Viktoriáni. V průběhu druhého poločasu vstřelili ještě tři branky a dali zápasu konečné skóre 8:0.

V utkání někteří hráči podali velmi dobré individuální výkony, byly vidět přechody 1vs1, převzetí míče do volného prostoru či vyvedení míče z obranného prostoru do útočného. Pokud všichni hráči nebudou mít tendenci pracovat pro tým, nechat na hřišti vše, tak jako tým nebudou nikdy úspěšní, Je potřeba být v utkání být přítomen nejen fyzicky, ale i duchem, být soustředěný každou minutu, každou sekundu.

Všichni hráči by měli prokazovat neustále odvahu, ať se daří či nedaří, dokázat, že právem patří na hřiště, být hrdý, že hrají za klub, jakým je FC Tempo!