FK Admira Praha - FC Tempo Praha 6:1 (2:0)

05.11.2014 10:26

Sestava:  Žežulka - Hampapa, Krupička, Balšán - Dvořák, Polívka (Rožníček), Trajhan, Soukup, Skalický (Ctibor) - Caprata, Žák (Holub).

Branky: Dvořák PK

Komentář k utkání: V sobotu v první listopadový den jsme se utkali v odvetě s týmem Admiry Praha v Kobylisích na umělé trávě. V odvetném zápase jsme se chtěli předvést v lepším světle, než tomu bylo v prvním utkání.
 
Do zápasu jsme vstoupili velmi vlažně a nezodpovědně. V prvních třech minutách utkání jsme inkasovali dvě branky po nedůrazných osobních soubojích uvnitř a vně pokutového území. Poté se hra v poli vyrovnala. Dokázali jsme silně držet míč v kombinaci a kvalitně řešit herní situace pod tlakem na naší polovině hřiště. K úplné spokojenosti vázla spolupráce mezi středovou a útočnou řadou. Hráči v útoku by se měli vice koncentrovat a zamyslet se nadn nabídkou a nabíháním do volných prostorů. Tento prvek se nám nedaří převést z tréninkového procesu do utkání. Hráči by však měli zmíněné herní situace zvládat jak v teoretické, tak praktické rovině, aby jim to usnadnilo součinnost celého týmu. Musíme však být trpěliví a věřit, že to kluci brzy zvládnou.
Ve druhém poločase se naše hra změnila v boj na hřišti a ztratila kvalitu z prvního poločasu. Hra postrádala kvalitní mezihru. Po vystřídání jsme byli pod neustálým tlakem soupeře, který tak navýšil své vedení.
 
Kluci v utkání působili velmi fotbalovým dojmem. Ovšem rychlostní dispozice a fyzická vyspělost týmu Admiry rozhodla především o takto vysokém rozdílu v konečném součtu branek. Získali jsme nové zkušenosti, někteří hráči se dokáží správně rozhodnout, jakým způsobem a kam se vytočit při přebírání míče, dokázali mezi sebou velmi dobře komunikovat, což jim usnadňovalo orientaci na hřišti. Věříme, že postupem času dokážou kluci tyto činnosti zautomatizovat a řešit na hřišti přirozeně.
 
Hráči by si měli uvědomit, že chtějí-li být i výsledkově úspěšní, tak musí vstoupit a v celém utkání setrvat maximálně koncentrovaní na svůj individuální, potažmo týmový výkon. Krátký výpadek koncentrace, nebo pozdní vstup do zápasu nás stál v posledních zápasech spoustu branek, které do značné míry ovlivnily nejen průběh utkáni, ale i konečný výsledek. Proto věříme, že jsme se již z toho dostatečně ponaučili a do příštího utkáni kluci nastoupí plně koncentrovaní na svůj individuální výkon, a přispějí tak k celkově kvalitnímu hernímu projevu celého týmu.
Zpět