FC Tempo U17 - SK Aritma Praha U17

21.03.2016 15:48

Po třech nevydařených zápasech jsme do tohoto utkání udělali spousty změn. Ať už v rozestavení hráčů, tak i ve vlastním pojetí hry. Hráči dostali více individuálních taktických pokynů a méně týmových. Úspěch to přineslo hned v samotném úvodu, kdy nejdříve Caprata a následně Dobřanský poslali náš tým do vedení 2:0. Hra byla v naší režii! V obraně jsme si počínali zkušeně, až na jednu chybu Skalického, která naštěští nebyla potrestána. A v útoku jsme si míč předávali s naprostou lehkostí a přesností. Do konce poločasu se ještě Balšánovi podařilo vsítit třetí branku z penalty poté, co se jako pravý obránce vřítil do pokutového území soupeře a vybojoval na sebe faul.

Druhý poločas už se hodnotí hůře. Po rozmluvě trenérů Aritmy i Tempa se hra zklidnila a ubrala na agresivitě. Bohužel to mělo dopad i na samotný výkon, který opadl společně s nasazením hráčů. Aritmě se sice podařilo snížit na 3:1, ale o něco později si připravil míč k zahrání volného přímého kopu Adámek, který poslal míč přímo za záda brankaře a zvíšil tak naše vedení znovu na rozdíl tří branek.

Hvězdou utkání se stal Balšán. Vybojoval penaltu, kterou následně proměnil. Po celý zápas ovládal celou pravou stranu hriště. Neustále byl součástí obrany, přechodové fáze i útočné fáze.

Objev utkání je Mašek. 3 ze 4 průnikových přihrávek skrze zálohu soupeře bylo úspěšných s milimetrovou přesností. V obraně si počínal jistě a klidně.