FC Tempo Praha - SK Benešov 0:2 (0:0)

24.08.2014 14:26

Sestava: Žežulka - Hampapa, Krupička, Dobřanský - Trajhan (Brom), Polívka (Třešňák), Soukal (Rožníček), Soukup, Dvořák (Hrstka) - Holub (Hudák), Neckař (Mašek)

ŽK: Holub, Soukup, Polívka

Komentář k utkání: Ve středu za krásného fotbalového počasí jsme ne Lhotce přivítali soupeře z Benešova, se kterým jsme sehráli v přípravě přátelské utkáni. Věděli jsme, že přijede kvalitní tým a po nedělním nevydařeném utkání s Admirou jsme se snažili kluky namotivovat k větší aktivitě a bojovnosti na hřišti.


Do utkání jsme vstoupili více soustředěni od předchozího utkání, abychom v jeho úvodu opět neinkasovali. V prvních minutách zápasu hráči absolvovali řadu osobních soubojů, když hra byla neurovnaná. Poté jsme pomalu přecházeli do mezihry, z čehož plynul větší klid na hřišti a postupně jsme se dostávali fotbalovějším způsobem do ofenzivní zóny hřiště. Při řešení předfinálních a finálních herních situací nám chyběl větší klid, čímž jsme se připravili o možnost vzniklou situaci úspěšně zakončit.

Ve druhé půlce utkáni se obraz hry moc nezměnil. Hra se odehrávala uprostřed hřiště a hráči bojovali o každý míč. Bohužel, nepřesná rozehra či necílený nákop ubíral na kvalitě hry. Kluci hledali možnosti vytvořit si dobrou střeleckou pozici, ale v této části hry nejsme bohužel moc úspěšní, protože nám chybí hráč, který by dané herní situace proměnil v náš prospěch. Soupeři se nakonec podařilo dvakrát skórovat po našich velkých individuálních chybách, nedorozumění a nerozhodnosti obrany a brankáře.

V tomto utkáni kluci předvedli, že mohou hrát s jakýmkoliv soupeřem, pokud dokážeme hrát důrazně a odhodlaně bojovat o každý míč. Škoda, že s každým inkasovaným gólem naše nadšení bojovat bylo čím dál menší. Znovu se nám však potvrdilo, že musíme více pracovat na individuálních dovednostech našich hráčů. Pevně věříme, že nasazení, jaké kluci předvedli v tomto utkáni, jim vydrží i nadále, práce z tréninkového procesu se přenese i na hřiště a budeme schopni postupně vítězit.

Zpět