FC Tempo Praha - FSC Libuš 3:2 (0:1)

27.10.2015 12:10

Sestava:  Bednář - Caprata, Skalický, Holub, Mašek, Mareš, Balšán, Dobřanský, Soukup, Adámek, Soukal, Kopeš, Ogbomo, Neckař

Branky:  45. Neckař (Caprata), 61. Kopeš (Dobřanský), 66. Caprata (Soukal)

ŽK: Holub, Dobřanský, Skalický, Caprata

Komentář k utkání: V sobotu ráno za všudepřítomné mlhy jsme doma přivítali tým z Libuše. Na těžkém terénu těžko očekávat kvalitní fotbal. Soupeř nám to však do určité míry ulehčil, když vůbec, nebo pouze s malým důrazem, nenapadal naši rozehrávku již od gólmana, a tedy bez větších problémů jsme pak mohli vyvážet míč. Naopak, v útočné fázi jsme pak těžce překonávali defenzivní linii soupeře mezihrou. Do finálních situací jsme se dostávali spíše po individuálních akcích. Znovu jsme však zahodili vícero dobrých příležitostí, když jsme se dokázali rychlostně prosadit v činnosti 1vs1, ale překonat samotného gólmana jsme již nedokázali.
 
Kluci po prvním inkasovaném gólu dokázali otočit skóre a odskočit od soupeře o dvě branky. Náskok jsme mohli ještě pojistit, bohužel v zakončení pořád nejsme moc efektivní. Soupeř se však nevzdával, čím se v zápase udržovalo napětí do poslední minuty. I když kvalitativně tento zápas (především) kvůli terénu nesplňoval námi kladené nároky, jsem rád, že se bojovalo do poslední minuty a kluci mohli znovu nasbírat cenné zkušenosti.
Zpět