FC Tempo Praha - FK Dukla Praha 1:2 (1:1)

05.05.2014 21:54

Sestava: Záhora - Schönmann, Mašek (Krupička), Soukal, Caprata (Ctibor), Soukup, Polívka, Trajhan (Hrstka), Hampapa (Třešňák), Holub, Dvořák

Branky: Soukal (Dvořák)

ŽK:

video: 

Komentář k utkání: V sobotu 3.5.2014 jsme na domácím trávníku přivítali tým Dukly Praha. Přijel k nám tým, který byl po individuální a týmové stránce výborně připraven.

Bohužel do zápasu jsme vstoupili hodně špatně, když už v první minutě jsme inkasovali poměrně levný gól. V prvních dvaceti minutách nás Dukla kvalitativně přehrávala téměř ve všech činnostech a držela míč pod kontrolou. Na našich hráčích byla vidět nervozita a malá chuť hrát, nabízet se a uhrávat situace pod tlakem soupeře. Po 25 minutách, kdy jsme přeskupili některé hráče ve všech řadách, se nám podařilo zklidnit rozehrávku od stoperů a hra se postupně vyrovnávala. Objevovaly se i úseky hry, kdy jsme soupeře přehrávali. Dobrou mezihrou jsme se postupně dostávali z obranné fáze do útočné, což se nám podařilo korunovat gólem ke konci prvního poločasu utkání.

Ve druhém poločase jsme navázali na výkon z posledních minut prvního poločasu. Hrál se vyrovnaný fotbal mezi šestnáctkami. Dukla si vytvořila několik slibných situací, ale brankář nás podržel. Nám se dařil přechod z obranné fáze do útočné pomocí sérií krátkých přihrávek a dobře zvládnutými činnostmi 1 vs 1, ale špatným vyhodnocením finální fáze jsme se nedostali do zakončení. Špatně jsme řešili i situace, kdy jsme se dostávali do přečíslení, a nemohli tak zúročit dobře zvládnuté předchozí herní situace.

Utkání nám však ukázalo, že se hráči postupně zlepšují. Podali jsme velmi dobrý týmový výkon, ale obrovské nedostatky v herních činnostech jednotlivce nás přibrzďují a je potřeba na nich neustále pracovat (nejen v tréninku, ale i doma). Mimo výše zmiňovaných prvních dvaceti minut jsme dokázali odehrát téměř celé utkání ve vysokém tempu, nasazení a bojovnosti. Věříme, že tento herní růst bude nadále pokračovat a hráči budou později za to odměněni v podobě dalších vstřelených branek.

Dukle děkujeme za kvalitní utkání, které nám pomáhá se zlepšovat .
 

Zpět