FC Tempo Praha - FC Písek 2:0 (2:0)

05.06.2015 14:51

Sestava:  Hanslík - Skalický, Dobřanský, Soukup, Holub - Caprata (Žák), Polívka (Schönmann), Soukal, Dvořák (Rožníček) - Balšán (Trajhan), Neckař (Hudák)

Branky: 12. Neckař (Soukal), 27. Neckař

Komentář k utkání: V sobotu 23.5. na naši půdu zavítal Písek, kterému jsme chtěli oplatit vysokou porážku z jejich hřiště. Celý týden kluci tvrdě makali, tak jsme byli zvědaví, jakým způsobem transformují svoji tréninkovou aktivitu do zápasu.
 
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a rychlým presinkem jsme hráče hostí dostávali pod tlak a nutili je k chybám. Soupeř se snažil rychle kombinovat, leč ho ovlivňovala nepřesnost a někdy pomalé řešení herní situace. Na základě těchto nedostatků soupeře jsme ho překvapili dvěma rychlými a krásnými brankami, na které již nedokázal odpovědět.
 
Ve druhém poločase již naše aktivita nebyla tak vysoká jako v prvním poločase, pozdě jsme k soupeři přistupovali a ten si vytvářel řadu dobrých střeleckých příležitostí, avšak naštěstí pro nás špatně vyřešených. 
 
V celkovém hodnocení kluci podali velmi dobrý výkon v prvním poločase a dovolili bychom si říct, že i jeden z nejlepších, co působíme u tohoto ročníku. Ve druhém poločase jsme již neměli dostatek sil, a soupeř si tak vytvořil optický tlak, ale bez gólového efektu. Věříme, že tato výhra kluky nakopne a budeme dále pokračovat v dobrých výkonech.
Zpět