FC Písek - FC Tempo Praha 8:0 (4:0)

30.04.2015 12:12

Sestava:  Hanslík - Caprata (Rožníček), Soukup, Dobřanský, Balšán - Dvořák (Schönmann), Polívka, Holub, Skalický (Babický) - Soukal, Vlasák (Hudák)

Branky:

Komentář k utkání: V sobotu 18.4. jsme odehráli další mistrovské utkání v Písku. Očekávali jsme vyrovnaný souboj na kvalitním hřišti a v nádherném počasí, leč realita byla jiná.
 
Soupeř od začátku utkání na hřišti dominoval a přehrál nás po všech stránkách. Byl dravější, chtěl více zvítězit a v každé herní situaci se přímočaře tlačil do naší branky. My jsme jim vše výrazně usnadnili nízkou koncentrací, komunikací a disciplínou. Hráči byli odevzdaní a chyběla malá chuť projevit své silné dovednosti. Hráči Písku navíc využívali svých rychlostně-silových dispozic, z čehož výrazně těžili.
 
Tento zápas se těžko hodnotí, protože se moc pozitivních herních činností v utkání z naší strany neobjevovalo.
Kluci sI snad sáhnou do svědomí, a uvědomí si, kdo udělal maximum pro sebe a pro tým na hřišti. Byl to tvrdý direkt po výkonech, kdy si zasloužili uhrát dobrý výsledek.
 
Věříme, že se kluci dostatečně poučili, co znamená být mentálně připraven na zápas a příště budou maximálně vtažení do hry. Pořád víme, co v nich je, jen je potřeba to umět prodat a vystoupit ze stínu neúspěšných výsledků.
Zpět