FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 7:0 (3:0)

30.09.2014 12:06

Sestava: Žežulka - Průša (Schönmann), Dobřanský, Hampapa - Dvořák, Soukal, Trajhan, Holub, Caprata - Neckař, Brom.

Branky: 

ŽK: 

Komentář k utkání: Ve středu 24.9. jsme zavítali na horkou půdu do Táborska. O kvalitách tohoto týmu jsme se mohli přesvědčit nedávno na domácí půdě, kde jsme podlehli rozdílem čtyř branek.
 
Na utkaní jsme dorazili s časovým opožděním, a proto již v autobuse jsme začali malinko diskutovat s klukama o individuálních cílech, které jsme chtěli v tomto utkáni naplnit. Klukům se však v průběhu prvního poločasu moc nedařilo naplňovat to, co se od nich očekávalo a co si předsevzali. Naše pomalá hra s obrovským množstvím chyb v technickém provedení byla podpořená špatným vyhodnocováním herních situací a rozhodováním pod časoprostorovým tlakem. Postupným apelováním na naše hráče, aby chtěli hrát a zároveň tvořit na hřišti se ve druhém poločase zvýšila aktivita některých hráčů. To však nebylo pořád dostačující k tomu, aby se dokázali prosadit nejen proti fyzicky, ale i technicky vyspělým hráčům Táborska. 
 
V průběhu celého utkaní jsme u našich hráčů postrádali sebevědomí, vice odvahy či drzosti. Aktivitu, chuť hrát a chtíč po míči trenéři v mládežnickém fotbale ocení mnohem více, i když ne vždy je to technický přesně provedené. Naproti tomu pasivitu a alibismus u herních činností jednotlivce v součinnosti na skupinové nebo týmové provedení žádný trenér u mládeže neocení! A proto, chtějme se společně učit a posouvat hranice vlastní výkonnosti bez ohledu na výsledek, který je určujícím kritériem především v kategorii dospělých, ne však u mládeže 
 
Soupeři děkujeme za kvalitní utkání, a pevně věříme, že naše další utkání budou plné odhodlání, radosti a chtíče.
Zpět