FAŠV - FC Tempo Praha 3:0 (3:0)

02.06.2014 09:13

Sestava:  Záhora - Pelc, Holub (Hrstka), Krupička, Schönmann - Trajhan (Rožníček), Polívka, Soukup (Třešňák), Dvořák - Soukal (Ctibor), Barák (Neckař)

Branky:

ŽK:

video: 

Komentář k utkání: V neděli 21.5. 2014 jsme se utkali s týmem FAŠV na druholigovém stadiónu ve Varnsdorfu, což musel být pro všechny kluky velký zážitek.  

Hned v úvodu nás domácí tým překvapil barvou svých dresů (hosté – žluto/červená, domácí – červeno/žlutá kombinace barev), čímž se přehled ve hře hodně zkomplikoval pro hráče obou týmů. V prvním poločase jsme v úvodní dvacetiminutovce třikrát inkasovali, po přímých a jednoduchých akcích soupeře, když naši hráči nerespektovali principy zónové obrany. Hráči vypadali ospale a odevzdaně. Hra byla pomalá a téměř ničím jsme soupeře nepřekvapovali. Když jsme si vypracovali střeleckou příležitost, zakončili jsme zbrkle a nedůsledně.

Ve druhém poločase se odehrávali podobné situace, hráli jsme maximálně do poloviny obrané půlky soupeře bez výrazného překvapení. Soupeř hrozil neustále z rychlých kontrů.

V zápase jako by nás svazovaly nohy, byli jsme nervózní a chyběla větší chuť hrát. Někteří hráči si dělali na hřišti, co chtěli a nedbali pokynů, které jsme si řekli před zápasem v kabině. Náš výkon postrádal dravost, rychlost, trpělivost, klid na míči a chuť vstřelit branku. Hráči si musí uvědomit, že je potřeba většího klidu při zakončení a ne všechno řešit jednou ranou se zavřenýma očima, odvážně napadat obránce soupeře s míčem a nutit je k chybám a rychleji reagovat při přechodu z ofenzivní činnosti do defenzivní (a naopak) abychom pro ně byli maximálně nebezpeční.

Budeme však pokračovat v nastaveném procesu učení, věříme, že přijdou zápasy, kdy nám to začne padat do branek soupeře a budeme ho neustále překvapovat. Soupeři děkujeme za kvalitní a fair-play hrané utkání. 

Zpět