SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:0 (1:0)

16.05.2016 19:16

Hned druhá naše přihrávka ukázala jaký bude náš herní výkon proti Aritmě. Značně nepřesný! Celý zápas jsme bojovaly spíše samy se sebou než se soupeřem. Vůbec se nám nedařily přihrávky. Navíc soupeř šel hned v 8. minutě do vedení, což náš výkon srazilo ještě více dolu. I přes to, že se nám útočná a přechodová fáze hry nedařila, tak v obraně  jsme si počínaly více než slušně a také jisté střelecké možnosti, díky kterým jsme třikrát trefily tyče brankové konstrukce, dodaly našemu výkonu jistou krásu a motivaci bojovat za vítězství. Bohužel žádná další úprava skóre se již nekonala. A jediné co ještě dodalo zápasu náboj, bylo karetní vyloučení hráče domácího celku. Jenže i přes několikaminutový závěrečný tlak jsme se nedostaly  do žádné střelecké příležitosti. A tak po špatném výkonu obou týmů skončil zápas lépe a zároveň vítězně pro domácí Aritmu.

Hráčem utkání byl vyhlášen Polívka. V obraně se mu dařilo skvěle a jeho maximální podpora útoku byla na vysoké úrovni. Díky tomu jsme soupeře byly schopni ohrozit jen po pravé straně.

Objevem utkání se stal Neckář, který chytře zařídil vyloučení hráče domácího celku a nikdy neuhnul ze žádného souboje a tak Aritmě ukázal, že nejsou jediní na hřišti, kdo umí rozdávat rány.

Zpět