FSC Libuš - FC Tempo Praha 6:2

30.05.2016 16:15

Do tohoto utkání jsme vstoupili v oslabené sestavě. A podle toho se náš výkon také vyvíjel. Sice jsme se hned v 9. minutě dostali ke gólové šanci, ale to bylo skoro to jediné co jsme dokázali. Náš výkon šel s každou přibívající minutou dolu, což mírně podpořil také rozhodčí. Soupeř se dostával do šancí a také dvě dokázal proměnit. A tak po prvním poločase byl stav utkání 2:0 pro domácí.

Bohužel pro nás se do druhého poločasu nic nezměnilo a domácí Libuš začala využívat naší slabinu v podobě brankaře, kdy tento post musel zaujmout hráč z pole. A tak se domácí napřáhli ke dvoum přímým kopům, které lehce proměnili. Následně ještě kopali penaltu a tak nám nezbívalo nic jiného než posílit útok a odejít alespoň s úctou z tohoto zápasu. Nakonec se skóre na naší straně z nuly posunulo na dvojku. Konečný výsledek zápasu 6:2 pro domácí a bohužel zasloužený.

Z tohoto utkání se dají vyzdvihnout jen dva hráči. Soukup a Skalický, kterří dokázali vstřelit branku a upravit tak skóre.

Zároveň se trenér Dědič po zápase vyjádřil: Tuto ostudnou prohru beru na sebe. Málo jsem motivoval hráče k zodpovědnosti a k vlastnímu výkonu při zápase. Což vlastně bylo vidět. Neměli jsme jediného hráče na střídání a odhodlání chybělo! A zároveň cítím, že poslední tréninky neměly potřebnou kvalitu. Což se už nestane. Znovu musíme najít sílu a odhodlání.

Zpět