FK Klánovice - FC Tempo Praha 2:3 (1:1)

17.04.2016 23:11

Do utkání jsme vstoupili opravdu skvěle. Hned v 5. minutě se Caprata prodral celou obranou soupeře a tvrdou ranou následně propálil golmana. Brzké vedení a kvalitní z naší strany měla bohužel za následek postupné snížení výkonu. Hráči začali doslova vyhledávat souboje jeden na jednoho. Taktika se vytratila, zbytečné ztráty míče a nižší napadání soupeře se nám následně stalo osudným. Domácí Klánovice vyrovnaly a dokonce si na určitou dobu zajistily převahu a i nás přestřílely.
Do druhého poločasu byl jediný taktický pokyn. Vrátit se ke klidné hře, jakou jsme předváděli v prvních patnácti minutách. A tak s přibývajícími minutami ve druhé půli nabírala naše hra na kvalitě. V 55. minutě jsme opět strhli vedení na naší stranu po skvělém centru Mareše do prostoru pokutového kopu, kde se o míč v hlavičkovém souboji rval Kopeš. Naštěstí pro nás tento souboj neměl vítěze a tak odražený míč tvrdou pravačkou poslal Soukal za záda brankaře. Domácí sice ještě vyrovnali z přímého volného kopu, když se míč zatočený okolo zdi dostal do naší branky na přední tyči. Naše hra ale byla stále kvalitní, soupeře jsme tlačili před jeho vlastní branku. A až na pár rychlých protiútoků jsme soupeře skoro k ničemu nepustili. A tak vybojovaná výhra v poslední minutě zápasu, kdy Kopeš po průnikové přihrávce od Capraty zkušeně vnějším nártem přehodil golmana, byla zasloužená.

Hráčem utkání byl zvolen Soukal. Vysoká kvalita herního výkonu. Po celý zápas byl aktivní svojí hrou i svým přístupem a komunikací.

Objevem utkání se stal Polívka, který se dvakrát nečekaně dostal do brankoviště soupeře a neustále bojoval o všechny míče, které se mu jen trochu přiblížily.

Zpět