FC Tempo Praha - SK UNION Vršovice 4:4 (4:1)

23.05.2016 15:23

Do utkání jsme vstoupili střelou Kopeše již ve třetí minutě, ale gólovou střelou to bohužel nebylo. V 10. minutě po sprintu přes celé hřiště se do vápna soupeře přihnal jako uragán Balšán a jeho následný přízemní centr přesně našel Soukupa, který u zadní tyče lehce poslal náš tým do vedení 1:0. I přes to, že jsme ve hře měli mírně navrch, soupeř stále hrozil a snažil se být nebezpečný. Ale naštěstí přihrávky Vršovických hráčů jen těžko hledaly spoluhráče. Do poločasu se ještě dvakrát trefil Caprata a jednou Neckář. Bohužel pro nás se dokázali trefit i hosté a tak jsme odcházeli s obdrženou brankou do kabin.

Ve druhém poločase hosté zlepšili napadání i přihrávky. Začali nás postupně přehrávat a přebírali tak kontrolu nad utkáním. Hlavně se prosazovali přes naší levou obranu. My už ale nedokázali udržet herní výkon z prvního poločasu a tak hosté postupně snižovali gólový rozdíl až nakonec vyrovnali na konečných 4:4.

"Byl to zápas dvou rozdílných poločasů" říká trenér Dědič po zápase.

Hráčem utkání byl vyhlášen Balšán. I přes to, že toho naběhal méně než obvykle, byl jeho výkon velice kvalitní až skvělý.

Objevem utkání se stal Kopeš, který tentokrát upřednostnil týmový herní výkon před individuálním. Což nedovolilo vyniknout jemu samotnému, ale spíše měli šanci vyniknout spoluhráči.