FC Tempo Praha - Loko Vltavín 1:1 (0:0)

24.04.2016 20:49

Už od začátku nás v obranné fázi držel Hampapa. Kde tým udělal chybu, on odvrátil hrozící nebezpečí. Kde hosté hrozili, tam se jim postavil do cesty a zneutralizoval jejich útočnou sílu. Hosté útočili a stále se snažili vstřelit branku. Jenže veškeré jejich počínání končilo v okolí brankoviště. Bohužel my jsme ale nebyly schopní se prokombinovat na útočnou polovinu hřiště a zajistit si větší převahu. Hrozili jsme jen z dlouhých přihrávek a nebo z rohů. A tak první poločas byl spíše boj s kvalitou našich přihrávek nebo odolávání tlaku Vltavínu.
Druhý poločas nabral příjemný zvrat. A to hlavně v naší útočné fázi, kdy jsme byly rychlý a přesní. Sice stále chyběla podpora více hráčů, ale na hosty to stačilo. A ve 47. minutě, když Caprata s Kopešem presovali celou obranu hostů, se dostal míč ke Kopešovi a ten pravačkou se štěstím dostal míč do sítě. Vedeme 1:0, ale bohužel hráči Loko Vltavínu dokázali využít svých kvalit a dostat svého hráče do průniku skrze naší obranu. Konkrétně se tak stalo v 60. minutě a skóre se vyrovnalo. Následně už byla hra z obou stran spíše bojovná a rychlá než kvalitní a takticky na úrovni. Jenže další změnu skóre to už nepřineslo a tak stále zůstáváme na jaře neporaženi.

Hráčem utkání se stal Hampapa jak je již zmíněn v článku. A na to že je to stále starší žák si dokázal skvěle poradit i s o rok staršími protihráči.

Objevem utkání se stal Neckář. Naplno využil svého potenciálu a soupeř absolutně nevěděl jak jej bránit.