FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město 7:0 (4:0)

06.06.2016 15:24

Po několika nevydařených poločasech, kdy jsme góly dostávali, minimum jsme jich vstřelili a hra byla spíše ostudná než krásná či bojovná, se naši hráči odhodlali vše změnit na domácím hřišti před domácími fanoušky. S pokorou a plnou koncentrací jsme se postavili týmu z jížního města, FC Háje. Těm se na jaře daří přímo skvěle, získávají pravidelně body a tak nás měl čekat těžký zápas. Jenže soupeře jsme nepustili za celý zápas ani k pořádné střele! Pro hosty byl úspěch pokud se vůbec dostali na naší polovinu hřiště. Skvěle jsme bránili, rychle přecházeli do útoku a co bylo hlavní, dařili se přihrávky a neztráceli tak zbytěčně míč. Skóre otevřel Soukal střelou z 20 metrů přímo pod břevno. Pak následoval centr Balšána, který nejen že nenašel žádného spoluhráče, ale dokonce zapadl za záda brankaře a zvíšil tak vedení na 2:0. V takové kanonádě jsme pokračovali celý zápas. Ani ve druhém poločase jsme nepolevili a stále hráli s pokorou a zodpovědně. Na konečných 7:0 upravil skóre Caprata svou druhou brankou v zápase v poslední minutě.

Hráčem utkání byl zvolen Soukup, který pod tíhou břemene kapitána zápas zvládl skvěle.

Objevem utkání se stal Soukal, který neúnavně bojoval po celém hřišti, aktivně se zapojoval do útočné a obranné fáze hry.