FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha

04.04.2016 14:59

Poslední jarní přátelské utkání jsme sehráli s A třídním týmem FC Přední Kopanina. Toto utkání mělo plně ukázat za je tým zcela připraven po zimní přestávce. Hned od úvodu jsme měli navrch. V obraně jsme si počínali sebejistě, přechodová fáze do útoku byla rychlá a tlak na brankaře soupeře byl obrovský. První kdo se trefil do sítě byl Kopeš již v 9. minutě. Kopanina sice rychle odpověděla, po té co se stopeři nezajistili a útočník hlavičkoval míč do země, který následně zapadl za záda trenéra negolmana Dědiče. Nutno podotknout, že tato střela hlavou letěla snad "celý zápas", takže jde plně na vrub brankaře. Do poločasu jsme kopali ještě penaltu, kterou proměnil Kopeš a připsal si tak druhý gól v zápase.

V poločase bylo hráčům vytknuto pouze až přílišné držení míče a nedostatečné zajišťování při bránění.

Hráči si tyto rady vzali k srdci a zhruba po pěti minutách druhého poločasu začalo vše fungovat ještě lépe. Soupeř přestal stíhat bránit i útočit a tak režii zápasu převzal tým Tempo. Ve 46. minutě se prosadil Caprata a ani v tomto utkání nepřerušil svojí střeleckou šňůru a zatím skóroval ve všech přátelských utkáních. Ke konci zápasu se zkušeně trefil Soukup, kterého následoval dvěmi brankami Soukal a upravil tak vedení Tempa na konečných 1:6.

Hráčem utkání se stal Soukal, který z pozic pravého a středního záložníka pilně plnil taktické pokyny. Odhodlaně bojoval za svůj tým a zodpovědně bránil. A následně z pozice levého záložníka vstřelil dvě branky.

Objevem utkání se stal Kopeš, který z pozice středního záložníka skvěle doplňoval útok a pokud zrovna nesóloval, dával skvělé průnikové přihrávky za obranu soupeře.