FA Praha - FC Tempo Praha 3:3 (0:0)

15.06.2016 21:02

Do zápasu jsme vstoupili s dobrou náladou a atmosférou v týmu. Po poslední výhře jsme tentokrát chtěli náš výkon potvrdit. Jenže v prvním poločase jsme se těžko dostávali do koncovky a trochu nás zlobilo zpracování míče. Ve druhém poločase jsme brzy otevřeli skóre, kdy se zkušeně trefil Kopeš. Jenže následovala obrovská chyba v obraně, kterou se pokoušel napravit brankař a následně už jen zastavil útočníka hostů za cenu penalty. Stav se po penaltě vyrovnal na 1:1. Domácí tým převzal okamžitě režii do svých rukou a ujali se vedení dokonce 3:1. Jenže pak se namotivovaný Soukal chopil míče, vzal hru sám na sebe a dvěma přesnými ranami skóre srovnal v posledních 5 minutách zápasu. Čímž si vysloužil hodnocení pro nejlepšího hráče zápasu.

Objevem se stal Vícha, který jako střídající hráč ve druhém poločase neudělal jedinou chybu, nevypustil jediný souboj a dařilo se mu vše, co se ostatním hráčům nedařilo.